Družstvo startující v soutěži žen/U19 odehrálo doma první dvě utkání. V neděli 28. 9.. do Uherského Brodu přijela děvčata z Blanska a nebyla složitou překážkou k plnému bodovému zisku. Jednoznačné vítězství v prvním souboji naše hráčky ukolébalo a do druhého zápasu nastoupily méně koncentrovaně. Rozdíl obou týmů však byl jednoznačný, zkušenosti našich starších hráček byly hlavní výhodou proti mladším soupeřkám. Také tento zápas nakonec dopadl jasným vítězstvím domácích. V družstvu nastoupila i nejmladší děvčata, která se z loňských dorostenek U17 přesunula do této kategorie a předvedla se v dobrém světle. 
BK Spartak - BK Blansko
1. zápas 89:30
2. zápas 68:46
Foto a video ZDE