🔍
#Novinky
2012-11-12
Žákyně U15 - 2x prohra v Lanžhotě
V neděli 11. 11. hrály žákyně U15 v Lanžhotě. Holky bojovaly do poslední minuty, snažily se, povzbuzovaly se, ale bohužel základní chyby nás stály mnoho bodů od soupeře. Nejenže máme spoustu neproměněných trestných hodů, ale taky musíme natrénovat přesné přihrávky, dribling a uvolnění se bez míče i s míčem.
Trenérka věří, že doma Lanžhot porazíme!!!
1. zápas 88:55
2. zápas 72:49