V úterý 11. 8. 2015 si 7 členů našeho klubu zpestřilo horké letní dny výletem na utkání do Brna, kde se mužská reprezentace utkala s Japonskem. Byl to jediný přípravný zápas v České republice před mistrovstvím Evropy, které se koná 4. - 20. září ve 4 evropských zemích. Montpellier, Lille (Francie), Záhřeb (Chorvatsko), Berlín (Německo), Riga (Lotyšsko). Zápas jsme si i přes vysokou teplotu a technické problémy organizátorů užili a měli jsme možnost vidět všechny naše hvězdy pohromadě při vítězství našeho týmu 86:71.
Fotografie a videa ZDE