Výborně vstoupili do soutěže žáci do 15 let. V sobotu 24. 9. přehráli své soupeře ze Zlína v obou zápasech na jejich palubovce. V dvojutkání dostali příležitost všichni z 13 členné sestavy, která měla nominaci od trenéra Pršaly pro tento den.

 

SKB Zlín - BK Spartak

1. zápas 21:92

2. zápas 19:110

Další soutěžní utkání nás čeká až 22. 10., kdy na domácí palubovce čekáme SAM BŠM Brno.