V sobotu 20. 10. hrály chlapecký i dívčí tým do 17 let. Kluci vyjížděli nekompletní do Brna na palubovku „C“ týmu SAM. Hrálo se tradičně v tělocvičně ZŠ Náměstí svornosti v Žabovřeskách a na naší soupisce se poprvé objevili nováčci Tadeáš Rachůnek a Jakub Havlíček. 

SAM Brno – BK Spartak

1. zápas 48:46 (12:7, 18:17, 29:36)

2. zápas 89:63 (28:14, 51:29, 69:44)

Začátek byl z obou stran velmi rozpačitý a střelecky bídný. O konečném výsledku se však rozhodlo až v závěrečné čtvrtině, kdy jsme prohospodařili 8bodové vedení. V posledních 5 minutách jsme dali pouze 2 body a přišli o možnost první výhry v sezóně. To nás poznamenalo i pro druhý zápas, kdy jsme hráli zcela bez sebevědomí a ležela na nás těžká „deka“. Po 7 hracích minutách jsme prohrávali vysoko 26:8. Později přišly i lepší okamžiky, ale sílu na jakýkoliv obrat jsme neměli.

Příští hrací kolo nás čeká 3. listopadu, kde v domácí hale vyzveme další brněnský tým - BBK DS Brno.