Dorostenci MU17 hráli svá další utkání v sobotu v Břeclavi. Trenér Pršala měl všechny hráče k dispozici a nepoužil tentokrát nikoho z „pendlů“ U15. Hrálo se v netradičním čase až od 15 hodin v dobrých podmínkách Břeclavské sportovní haly.

Lokomotiva Břeclav – BK Spartak

1. zápas 39:91 (6:29, 20:44, 31:66)

2. zápas 28:90 (4:26, 16:44, 22:55)

Video ZDE

Fotky ZDE

Oba zápasy vypadaly stejně. V prvních čtvrtinách jsme si vždy udělali dostatečný bodový náskok a bez náznaků problémů dohrávali až do konce. Dle teoretických předpokladů jsme si se soupeřem poradili a dovezli plný počet bodů. Vše naznačuje tomu, že náš souboj o první místo rozhodne vzájemné dvojutkání se Žabovřeskami (24. 3.), které si v posledních kolech vytvořily velký náskok ve skóre.

O přeložení příštího utkání jednáme se Žďárem nad Sázavou. V původně plánovaném dni u nás probíhají jarní prázdniny a družstvo je na horách.