Mnozí z členů TJ Spartak zaznamenali, že při náročném prosincovém programu dostala palubovka sportovní haly zabrat. Zejména bylo složité udržet její čistotu. Někteří z hostujících hráčů, doprovody týmů či návštěvníci sportovních akcí nedodržovali provozní řád. Obcházeli zákaz pohybu v čistých prostorech bez sportovní obuvi a také se pohybovali po hrací ploše s jídlem a pitím. Proto proběhlo 28. 12. důkladné strojní čištění a jsme tak zase připraveni na druhou polovinu sezóny. Apelujeme tímto na všechny členy BK, aby pomohli zaměstnancům TJ a sami vyžadovali od přítomných dodržování čistoty a vstup do čisté zóny šaten a na palubovku pouze ve sportovní obuvi. 
Děkujeme!