Nedělní pozdní odpoledne patřilo ve sportovní hale utkání kadetů U17, kteří přivítali v Uherském Brodě soupeře ze starší věkové kategorie. Dvojutkání  s TJ Šumperk U19 bylo zahájeno 22. 11. V 16.00 hodin.

BK Spartak U17 – TJ Šumperk U19

1. zápas 30:58

2. zápas 39:59

Sestava našeho týmu byla kompletní a všichni hráči, které má trenér Floreš letos k dispozici se dostavili k utkání. Nástup do prvního zápasu nebyl špatný, ale na první pohled byl patrný věkový rozdíl obou týmů. Již úvodní souboje a pohyb soupeře jednoznačně naznačoval, že soupeřovi hráči mají zkušenosti z dospělých kategorií. Některé ze šumperských jsme měli možnost vidět u nás v zápase mužů, kdy byli v sestavě Šumperku proti našemu A týmu. Naši kluci bojovali a přes slabší chvilky nesložili proti silnému soupeři zbraně a podali obětavý výkon. Bojovností vynikal zejména Kuba Havlík, který se urostlých soupeřů nijak nezalekl a pouštěl se do soubojů bez jakýchkoliv obav. O možnost lepšího výsledku nás připravila špatná střelba z dálky a vlastní chyby v rozehrávce. Ač jsme prohráli, zápasy byly pro náš tým velmi přínosné. Pokud utkání s takovými soupeři hráči odehrají více, v budoucnu se to na jejich výkonu velmi pozitivně projeví.

Příští kolo soutěže cestují naši U17 do Třince, kde 5. 12. narazí na další tým juniorské kategorie U19.