Sobota 2. 4. byla posledním hracím dnem pro tým Jiřího Pršaly v této soutěžní sezóně 2015/16. Do uherskobrodské sportovní haly přijelo družstvo BŠM SAM Brno.

 

BK Spartak - BŠM Brno

1. zápas 71:37

2. zápas 73:42

Fotky a video ZDE

Před utkáním bylo cílem získat alespoň jednu výhru. Při pohledu na tabulku a zbývající program soutěže byl takový výsledek stoprocentní pojistkou pro zisk konečné stříbrné příčky. Bez nervozity a v pohodě jsme zvládli oba zápasy a můžeme tak slavit skvělé druhé místo za neporaženým suverénem TJ Štadión Trenčín, který zaslouženě bere "zlato" v naší skupině. Tým U15 dostal v pondělí volno a tréninky pokračují zase ve středu 6. 4..