V sobotu 1. 4. se hrál třetí letošní turnaj přípravek. Tentokrát na palubovce haly Morenda v Brně změřily síly družstva SAM BŠM Brno, JBC Brno a náš tým. Cestovalo 14 dětí, které trenér Špaček průběžně pouštěl na palubovku. Všichni si dobře zahráli a za odměnu jsme se stavili na Rohlence. Výsledky:

BŠM Brno - BK Spartak 67:30

JBC Brno - BK Spartak 13:49