Dvojutkání svěřenkyň trenéra Romana Soboty viděla sportovní hala v Uh. Brodě v sobotu 7. 11. od 13 hodin. Hráčky BK Spartak předvedly hru dle aktuálních možností.

 

 

BK Spartak – BK Velké Meziříčí

1. zápas 56:60

2. zápas 36:52

Fotky ZDE

V dnešních zápasech jsme opět uspěli jen z poloviny. V prvním utkání jsme mnohem lépe bránili, naplňovali taktické pokyny a proměňovali jednoduché střely. Také velmi dobře účinkoval celoplošný presink, ze kterého jsme získali několik důležitých míčů a tím pádem lehkých bodů.
Ve druhém zápase soupeř nastoupil lépe koncentrován a velmi dobře přehrával naši obranu. My jsme naproti tomu nebodovali z několika jasných pozic. Významně pak naši hru ovlivnil i fakt, že se hned v úvodu zranila Anička Hladilová. Obě střední rozehrávačky absentují. Musíme se s tímto faktem vyrovnat a pokusit se pro další kolo zvolit taktiku odpovídající naší situaci.

Ženy jedou 21. 11. do Vyškova.