Holky U12 se v sobotu 18. 1. 2020 utkaly s těžkým soupeřem. S prvním týmem tabulky Žabiny Brno a s šestým Žďárem nad Sázavou. Holky se konečně sešly v trošičku větším počtu, ale i počet 13 je málo, aby si některé hráčky oddychly.

BK Vlčata Žďár - BK Spartak 62:45

BK Žabiny Brno - BK Spartak 78:18

První souboj sehrály proti Žďáru, který nás porazil, ale výkon děvčat byl mnohem lepší, vyrovnanější a na hře šel vidět značný pokrok. Ve hře už se objevila týmová spolupráce, na které nepřetržitě na trénincích pracujeme. Nejslabší čtvrtinou byla ta první, ale v té poslední jsme hráli vyrovnanou hru! Prohra nás samozřejmě mrzí, ale o to víc nás těší předvedený výkon.

Druhé utkání bylo zcela v režii Žabin Brno. Tento tým je basketbalově velmi před námi a soupeřky nám toho moc nedovolily udělat. První a velký problém byl vůbec vyhodit z autu, a pak se dostat na útočnou polovinu. Šedesátibodový rozdíl vypovídá o všem.

A u McDonald´s holky podaly úúúplně nejlepší výkon. J

Těšíme se na další utkání 1.února v Lanžhotě proti domácím a KP Brno. Budeme rádi, když nás zase přijdete povzbudit, i když večer bude Sportovní ples.

Váš tým