Těšíme se na všechny nové zájemce o basketbal! Přijďte si vyzkoušet tento skvělý sport a staňte se součástí dobré party. Nováčci ročníků 2006 - 2010 se sejdou poprvé 2. 9. v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v 14.30 hodin. Ročníky 2004-2005 v pondělí 5. 9. v 17.00 hodin. S sebou tričko, trenýrky, obuv do tělocvičny a láhev na vodu. Dotazy na telefonu 777 637 168 nebo emailem na [email protected].

Plakát ZDE