Dorostenci MU17, svěřenci trenéra Pršaly, zůstávají i po tomto víkendu ve své skupině bez porážky a na prvním místě tabulky Nadregionální soutěže D. V sobotu 21. 10. si na domácí palubovce poradili se Žďárem nad Sázavou, když mu v obou zápasech nadělili více než 100 bodů. Podle dosavadního průběhu soutěže se ukazuje, že největším oříškem budou pro náš tým brněnské Žabovřesky, na které narazíme až v polovině listopadu.

BK Spartak MU17 – BK Žďár nad Sázavou

1. zápas 110:36 (29:4 62:11 84:22)

2. zápas 128:34 (32:8 71:12 98:25)

Příští kolo hrajeme znovu na domácí palubovce – 4. 11. dva zápasy proti BBK Blansko (v 14.00 hod. a v 15.45 hod.)