Vše je v hale připraveno na zahájení prvního z letošních květnových turnajů.
V pátek 8. 5. v 15.55 hodin proběhne oficiální zahájení Mezinárodního turnaje U12 - Adria Gold 2015 s nástupem všech týmů.
Vystoupí taneční skupina Detroit. 
Těšíme se na účastníky, fanoušky a skvělou atmosféru!