Bezvadnou neděli 20. 3. si užily děti ročníků 2005 – 2007. 15ti členná sestava cestovala s trenérkou Petrou Balijovou na turnaj do Podolí u Brna. Přestože se jednalo o družstva s vyšším věkovým průměrem a zvítězit se nám nepovedlo, byl to zážitek.

Výsledky:

Kohouti Brno – BK Spartak 46:13

Sokol Brno II – BK Spartak 37:20

Sokol Podolí – BK Spartak 48:20    

Videa a fotky ZDE

Hráli jsme s týmy Sokol Brno II, Kohouti Brno a s domácími Sokoly Podolí. Zápasy měly výbornou atmosféru a družstvo to prožívalo společně. Bylo vidět, že za 2 a půl měsíce od turnaje v Brodě jsme zase udělali velký pokrok. Mezi utkáními jsme využili 2 hodinovou pauzu na krátkou procházku po Podolí a dali si malé závody v běhu po chodníčku na dětském hřišti. Nejrychlejší byla Simča, za ní Martin a třetí Šimon. Vyhráli malou odměnu. Spěchali jsme pak k závěrečnému zápasu. Po odehrání byl krátký nástup, kde všichni dostali s napětím očekávanou medaili. S nimi na krku jsme v dobré náladě vyrazili směr McDonald´s, kam se už všichni těšili.

Děti byly úplně skvělé. Všichni si fandili a vzájemně se povzbuzovali. Mezi zápasy ani v šatně nebyl žádný problém a všichni mají velkou pochvalu.

Děkujeme organizátorům za pozvání a už vyhlížíme další podobnou akci.

V programu přípravky plánujeme během několika týdnů dvojzápas. O termínu Vás budeme informovat s předstihem.