Utkání 3. kola soutěže U11 sehrálo družstvo trenéra Jiřího Krejčiříka 9. 11. v Prostějově. Proti naší smíšené sestavě se postavil čistě chlapecký výběr Orli Prostějov. K zápasu jsme nominovali 15 hráčů a hráček, mezi nimiž byli také ti, kteří si ostrý zápas jeli vyzkoušet poprvé. Podle výsledků předcházejících utkání a postavení v tabulce byli domácí Orli jasným favoritem.
Orli Prostějov – BK Spartak
1. zápas 68:23 ZÁPIS
2. zápas 55:18 ZÁPIS
Hned v úvodu souboje bylo zřejmé, že je soupeř technicky daleko vyspělejší, ale spoustu košů jsme Orlům darovali sami našimi „kopcovitými“ přihrávkami a špatnou obranou. V tréninku vypadá nácvik obrany vždy jednodušší. V zápase děti překvapí rychlost, s jakou se jejich soupeř uvolňuje. Obě utkání nám ukázala, na co se musíme v trénincích soustředit a na čem je potřeba pracovat intenzivněji. Všichni věříme, že se do dalšího kola zase o něco zlepšíme.
Moc děkujeme všem rodičům, kteří nás jeli do Prostějova podpořit.
Další utkání odehrajeme za 4 týdny v Olomouci s jejich silným dívčím družstvem OSK. Termín je aktuálně stanoven na 7. 12., ale vše se ještě může změnit.