V Kyjově se v sobotu zbytečně jiskřilo na palubovce a důvodem byli nesoudní pánové v rohu hlediště. Soupeř byl pod tlakem a náš tým měl velký bodový náskok. Začali komentáře směrem k rozhodčím a našemu týmu, které nepatří mezi slušnou společnost a už vůbec ne na utkání dětských týmů. Náš tým to hodně rozhodilo a kluci se nebyli schopni soustředit s klidem na hru. Náskok jsme však měli dostatečný a do konce zápasu jsme ho udrželi. O přestávce jsme tým v šatně postavili na nohy, ve druhém zápasu jsme už mudrlanty v hledišti ke slovu nepustili a vyhráli zcela přesvědčivě. 

Jiskra Kyjov – BK Spartak

1. zápas 40:53 ZÁPIS

2. zápas 59:88 ZÁPIS

Fotky a videa ZDE

Poslední utkání soutěžní sezóny hrajeme doma v sobotu 2. 4. proti silnému soupeři SAM BŠM Brno