V pátek 3. 6. jsme se společně sešli s týmy mládeže kategorií U17, U15, MU13 a WU13 na Hotelu Monde a uzavřeli jsme tak letošní sezónu. Proběhlo hodnocení výsledků jednotlivých družstev našeho klubu a hráči a hráčky byli seznámeni s výhledem na další ročník 2016/17. Na závěr jsme společně povečeřeli v restauraci hotelu. Obrázky z akce jsou ZDE.