První utkání dívek U12 v nové sezóně 2019/2020 se konalo v sobotu 14. září 2019 na domácí půdě. Děvčata tímto odstartovala soutěž už bez chlapců a posunula se tak na další basketbalovou úroveň.

 

BK Spartak - BK Blansko

1. zápas 25:46

2. zápas 33:37

Souboj proti hráčkám z Blanska prověřil jejich základní basketbalové dovednosti, které získaly v předchozích sezónách s MIX týmem. Přestože jsme soupeřky neporazili, dokázali jsme s nimi hrát vyrovnanou hru. Víme, že musíme zabrat na tvrdším přistupování k soupeřkám a odebrání míče. Musíme se zlepšit ve zpracování míče a především začít používat i to co trénujeme. Bylo to první utkání, v kterém holky dokázaly, že nejsou žádné začátečnice a budou si chtít se soupeřem zahrát basketbal na profi úrovni odpovídající kategorii U12 (tzn. r. 2008 a mladší).  

Další utkání týmu WU12 bude opět v Uherském Brodě a to 19. října.

 

Body v 1. utkání: Eďa 2, Kačka Zelo 6, Nikča 6, Kačka Janůšová 2, Vikča 2, Darča 4, Lucka 2, Esťa 1

Body ve 2. utkání: Gabča 4, Market 2, Nikča 5, Kačka Zelo 8, Sabča 2, Eďa 4, Darča 2, Kačka Janůšová 4, Esťa 2