V mrazivé sobotní ráno cestovali mini U12 s trenérkou Petrou Balijovou do Olomouce k dalším 2 zápasům. První zápas prohráli se Zlínem, kdy v poločase ještě vedli. Druhý zápas s Olomoucí už jednoznačně vyzněl pro domácí. Děti si užily basketbalovou sobotu a už vyhlížejí další zápasy, ke kterým pojedou 21. 1. do Lipníku nad Bečvou. 

SKB Zlín - BK Spartak 48:41

BaCe Olomouc - BK Spartak 68:12

Fotky ZDE