Po dnešku (neděle 24. 3. 2019) máme za sebou předposlední utkání naší nejmladší kategorie U10. Vyjeli jsme si zahrát do Podolí u Brna a teď můžeme říci, že to byl výjezd vydařený. Nejprve jsme si zahráli proti týmu Renocar Podolí, který byl zpočátku vyrovnaným soupeřem, ale pak bodově utekl a už se nám ho nepodařilo dohnat. Přesto jsme byli rádi, že jsme s nimi hráli hezký basket a víme, že když zapracujeme na obraně, bude ten výkon ještě lepší.

Renocar Podolí – BK Spartak

52:36

Bodovali: Ondra 8, Kačka 6, Radim 6, David 5, Kája 4, Darča 4, Tonička 1, Niky 2,

Druhé utkání už bylo zcela pod naší taktovkou a tým BC Vysočina jsme suverénně porazili a museli jsme tak po zápase do slíbeného McDonald´s. Jsme moc rádi, že všechny děti byli na hřišti platnými hráči a hráčkami a přispěli k lepšímu výkonu týmu.

BC Vysočina – BK Spartak

18:56

Bodovali: Kačka 20, David 12, Darča 6, Ráďa 5, Ondra 4, Tony 4, Nikča 2, Tom 2, Lucka 1

 Body uvádíme, aby především rodiče viděli jejich správnost a věděli, jak velkou částku dětem vyplatit J J J. Jinak v této soutěži počet bodů není až tak důležitý, protože děti, které neskórují tak často, zase spoustu míčů vybojují a na koše nahrají.

Děkujeme rodičům za jejich podporu, jsme rádi, když je vás slyšet!!! Díky. J

Váš tým