Tým žáků MU15, který za „normálních“ okolností vede Henrich Vereš, se bez svého trenéra vydal v sobotu 10. 10. 2020 bojovat do Podolí u Brna k dvojutkání Nadregionální ligy.

Renocar Podolí – BK Spartak

1.zápas 62:82 (34:41)

2.zápas 59:90 (33:44)

Místo kouče pro toto kolo vzala Petra Balijová, která si odskočila od svých WU12. Kluci trenérovi rozhodně ostudu neudělali, a dovezli mu dvě výhry. I když začátek byl trošku pomalejší a týmy byly vyrovnané, dokázali naši boys zrychlit a zabrat v doskocích, které byly jejich silnou dovedností. Nutno říct, že týmovost, kterou Verešovci předvedli, byla vzorová a přestože v hale nebyli žádní fanoušci, naše lavička se o hlučný vstup postarala na výbornou.