V sobotu, 14. 10., jsme hráli první dvojzápas na domácí palubovce. Soupeřem nám byl Vyškov, se kterým jsme se potkávali i v minulé sezóně, ale přijel výrazně omlazený. Tvrdé jádro tvořené hráčkami ročníku 2003 bylo doplněno ročníky 2005. Stejně jako tomu bylo před čtrnácti dny v Lanžhotě, i tentokrát nám soupeř dával školení v produktivitě. Naše úspěšnost v proměňování střeleckých pokusů se pohybuje okolo 20%, což vždy kazí výsledný dojem i z vítězného zápasu. Nakonec jsme v obou zápasech vždy vyhráli  a po dvou soutěžních kolech stále držíme neporazitelnost.

BK Spartak – Maják Vyškov

1. zápas 58:40 (16:10 30:23 40:27)

2. zápas 71:40 (18:8 31:17 51:24)

Body v 1. zápase: Simča 14 (4/2), Kika 15 (6/3), Tony 7 (1/1), Vika 9 (5/1), Žanda  7(5/3), Maki 4 (4/2), Lucka 2 (2/0)

Body v 2. Zápase: Tony 6(4/2), Vika 8, Simča 10 (3/2), Žany 8, Terka 4 (4/2), Maki 6, Lucka 10, Kika 13 (3/3), Anet 2, Kači 4

Dalším soupeřem nám bude 28.10. Sokol Kobylí, kde jsme ještě nikdy nehráli, ale věřím, že přivezeme opět plný počet bodů.

Váš tým