Naše ženy dnes 24. 1. konečně vyhrály a to hned dvakrát na domácí půdě. Po dlouhých patáliích se nám konečně zadařilo.

 

 

 

 

 

BK Spartak – Sokol Lanžhot

1. zápas 55:41

2. zápas 54:47

Fotky ZDE

S Petrou v roli kouče a s absencí čtyř zraněných hráček ženy bojovaly opět v menším počtu. Přesto se dá říci, že Lanžhot porazily svou zkušeností a výhru si opravdu zasloužily. Ačkoliv se soupeřky snažily neustále brodský tým dohnat a získat bodový náskok, naše děvčata ukázala, že v Brodě se hraje srdcem a bojuje se do úplného vypětí sil. Dalším soupeřem 13. 2. bude Velké Meziříčí. Budeme opět bojovat za výhru!!!