Velké poděkování všem fanoušků, kteří vytvořili perfektní atmosféru při sobotním utkání a dotlačili náš "A TÝM" k velmi cennému vítězství nad BCM Ostrava 76:64.
Fotky pana Františka Blahy jsou ZDE
DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS PŘI DALŠÍCH UTKÁNÍCH!!!