#Novinky
2013-11-18
Bíločerné utkání WU17
Děvčata v sobotu 16. listopadu podstoupila dvě výkonnostně různá utkání se stejným soupeřem na domácí půdě. Do utkání nastoupil opět malý počet hráček, tentokrát jen sedm. I přes tuto nevýhodu si holky v prvním utkání se soupeřkami poradily a dokázaly jednoznačně vyhrát o 35 bodů.
BK Spartak - TJ Sokol Lanžhot
1. zápas 74:39
2. zápas 34:60
Statistiky ZDE
Video ZDE
Vyzkoušely si několik natrénovaných signálů, které jim zaručily spoustu bodů, poradily si se zónovou obranou soupeřek i s počáteční obranou po celém hřišti. Bodový rozdíl mohl být ještě větší, kdyby některé naše hráčky dávaly jasné body jak z pod koše, tak především z dvojtaktů.
Do druhého utkání nastoupilo již jen šest aktivně hrajících hráček. Soupeř našeho handicapu dokázal využít na 100% a od začátku vedl a nedal děvčatům žádnou šanci. Díky větší únavě našeho týmu se naplno projevily veškeré nedostatky v naší hře. Nepřesné nahrávky – přímo do rukou soupeře, neschopnost souvislého driblingu, neukázněnost v obraně, což se projevilo vyfaulováním tří hráček a slabé doskoky pod košem. Taktéž se potvrdilo, že sedm nebo šest hráček nemůže fyzicky přehrát vyrovnaného nebo silnějšího soupeře ve dvou zápasech za sebou!