Basketbalové-Aktivní-Legrační-Letní a mnohem víc to bylo…

Ball camp (16. - 20. 7. 2018) je zcela definitivně u konce. Tentokrát jsme se rozhodli, že nebudeme sociální média plnit fotkami a zprávami v jeho průběhu, a necháme děti, aby rodičům své zážitky sdělily svým vlastním způsobem. Kdyby se však našly takové ratolesti, které jsou zcela nesdílné, pár fotek jsme pro vás jen přece vytvořili a malou zprávou vás budeme informovat.

Fotky ZDE

Náplní a cílem kempu bylo, aby se děti zdokonalily především v driblinku a základní herní činnosti. Nešlo nám o žádný dril, ale o zábavné pojetí a především záživné prožití tohoto týdne. Myslím, že cíl jsme splnili. Všech 24 dětí se zapojilo do všech aktivit a her, ačkoliv ne všichni byli baskeťáci zvládly to bravůrně vždy s plným nasazením a chutí vyhrát. Všichni byli skvělí a nelze dětem nic vytknout. Každý den byl u všech vidět pokrok a chuť hrát si víc a víc. Dvakrát jsme podstoupili cestu do aquaparku Delfín, a strávili tam hodinu a půl v pohybu bez pauzy. Pro mnoho z účastníků to byl fyzicky náročný týden a únava se den ode dne stupňovala. Na štěstí si energii doplnili dobrými svačinkami z domu a obědem z restaurace Sokolovna, a únava byla tatam.

Program jsme obohatili malým psím představením, které nám připravila Venda s Přerova se svým psím svěřencem Coudym. Zde děti objevily, že i pes, když trénuje, se může naučit opravdu psím kouskům a ještě pobaví obecenstvo. Vendulce moc děkujeme, ale nejen za show, ale i za spolupraci v prvních třech dnech kempu.

Vše jsme uzavřeli závěrečným hodnocením a vyhlašováním vítězů. Všichni si samozřejmě odnesli medaile a malé sladké ocenění. Jsem moc ráda, že celý týden proběhl tak hladce a pohodově. Byli jsme super tým a těším se na další sezónu, protože snad s většinou dětí se po prázdninách uvidíme a zase do toho pořádně šlápneme!

Přeji všem krásné pokračování léta a dětem báječné prázdniny!

Díky všem.

Petra a spol.