🔍
12. výhra žákyň WU15 v řadě
V sobotu 9. 12. jsme sehráli poslední dvojutkání tohoto roku se soupeřem z Blanska. Jde o družstvo, se kterým se pravidelně potkáváme, a vždy se nám podařilo zvítězit. Jinak tomu nebylo ani tentokrát.
BK Spartak – BK Blansko
1. zápas 89:35
2. zápas 90:44
Všechny čtvrtiny obou zápasů jsme vyhráli rozdílem pěti až osmnácti bodů a soupeř větší odpor kladl pouze při naší "slabší" sestavě na hřišti. Při nasazení tvrdého jádra jsme Blansko okamžitě začali přehrávat. MVP obou zápasů dávám Viki, která navázala na zápasová tempo z minulého týdne a opět se blýskla solidní porcí bodů. Navíc zlepšila úspěšnost trestných hodů, se kterými doposud bojovala a soupeřům se vyplácelo ji faulovat. Královnou trestných hodů je dlouhodobě Kika, jejíž úspěšnost je standardně nad šedesáti procenty, což je skvělé.
Body v prvním utkání: Tony 9 (10/3), Kika 17(7/5), Viki 28(6/3), Simča 9(6/3), Maki 11(8/3), Anet 2, Radka 3(2/1), Adel 1(2/1), Bára 0(2/0), Žany 9(2/1)
Body ve druhém utkání: Viki 24(10/4), Tony 11(12/5), Simča 8(1/0), Kika 27 (14/8), Maki 9, Adel 7(2/1), Žany 1(2/1), Radka 3(2/1)
Konec roku se nám podaří přezimovat na prvním místě, protože další kolo hrajeme až 6. 1. 2018 opět doma proti týmu Žabiny Brno.
Váš tým