Ač jsou velká horka a pro všechny úmorná, neodradila nás a hlavně ani děti. První den minikempu jsme se navzájem seznámili, zasoutěžili si, začali trénovat basktebalové dovednosti a zahráli si i basketbal. Byl to pěkný den plný sportu, úsměvů a zábavy. Věřme, že nám to všem vydrží až do konce týdne!
:-) 
Videa a fotografie jsou celý týden doplňovány ZDE